Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 151232-7322-TH |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | 3M |
| Deel van beskrywing: | CONN HEADER R/A 32POS 2MM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board or Cable |
| afscherming | Unshrouded |
| reeks | 1512 |
| Ry Spacing - Paring | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch - Paring | 0.079' (2.00mm) |
| Pakkie | Tray |
| Algehele kontaklengte | - |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 32 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled |
| Isolasie Hoogte | 0.165' (4.20mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 1A |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Copper Alloy |
| Kontaklengte - Pos | 0.118' (3.00mm) |
| Kontak Lengte - Paring | 0.130' (3.30mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 15.0µin (0.38µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin-Lead |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Header |
| Basisproduknommer | 151232 |
| aansoeke | - |




CONN HEADER VERT 30POS 2MM
CONN HEADER R/A 34POS 2MM
CONN HEADER SMD 32POS 2MM
CONN HEADER R/A 36POS 2MM
CONN HEADER VERT 30POS 2MM
CONN HEADER R/A 30POS 2MM
CONN HEADER SMD 34POS 2MM
CONN HEADER R/A 36POS 2MM
CONN HEADER R/A 30POS 2MM
CONN HEADER VERT 30POS 2MM
CONN HEADER VERT 32POS 2MM
CONN HEADER VERT 34POS 2MM
CONN HEADER R/A 32POS 2MM
CONN HEADER VERT 30POS 2MM
CONN HEADER VERT 32POS 2MM
CONN HEADER R/A 30POS 2MM
CONN HEADER R/A 36POS 2MM
CONN HEADER VERT 34POS 2MM
CBL 5POS FMALE TO WIRE 32.8'
CONN HEADER R/A 32POS 2MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
151232-7322-TH3M |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|