Afrikaans
| Onderdeel nommer: | HMC589AST89E |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Analog Devices Inc. |
| Deel van beskrywing: | IC RF AMP WLAN 0HZ-4GHZ SOT89 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $4.9439 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 5V |
| Toetsfrekwensie | - |
| Verskaffer toestel pakket | SOT-89 |
| reeks | - |
| RF Tipe | WLAN |
| Pakket / saak | TO-243AA |
| Pakkie | Strip |
| P1dB | 17.5dBm |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Ruisbeeld | 4.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| wins | 15dB |
| Frekwensie | 0Hz ~ 4GHz |
| Huidige - Voorsiening | 82mA |
| Basisproduknommer | HMC589 |
| HMC589AST89E Besonderhede PDF [English] | HMC589AST89E PDF - EN.pdf |




HMC589AST89E
Analog Devices Inc. (Y-IC is 'n gehalteverskaffer van Analog Devices Inc. en sal kliënte voorsien van die beste produkte en dienste.)
Die HMC589AST89E is 'n hoë dinamiese bereik, lae geraas, 0,1 tot 4 GHz, silikoon-bipolar, RF-versterker. Dit is ontwerp vir draadlose infrastruktuur, VSAT, en toets- en meettoepassings.
Frekwensie-bekerm: 0 Hz tot 4 GHz
P1dB: 17,5 dBm
Versterking: 15 dB
Geraasfiguur: 4,5 dB
RF-tipe: WLAN
Voorsieningspanning: 5 V
Voorsieningsstroom: 82 mA
Hoë dinamiese bereik
Lae geraas
Geskik vir ’n wye reeks van draadlose toepassings
Pakkastipe: Strook
Pakket/gehäuse: TO-243AA
Verskaffer-toestelverpakking: SOT-89
Die HMC589AST89E is ’n aktiewe produk.
Daar is eweknieof alternatiewe modelle beskikbaar. Kontak asseblief ons verkope-span via ons webwerf vir meer inligting.
Draadlose infrastruktuur
VSAT
Toets en meting
Die mees gesaghebbende datasheet vir die HMC589AST89E is beskikbaar op ons webwerf. Kliente word aanbeveel om dit af te laai.
Kliente word aanbeveel om kwotasies via ons webwerf te verkry. Krij ’n Kwotasie | Leer Meer | Tydbeperkte Aanbod
IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD
SENSOR MR I2C 16LCC
HMC5883LTR HONEYWELL
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
IC RF AMP GPS 6GHZ-10GHZ DIE
SENSOR MR I2C 16LCC
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
IC RF AMP GPS 6GHZ-10GHZ DIE
IC COMPASS 3 AXIS I2C EVAL BOARD
IC RF AMP 6GHZ-9.5GHZ 32QFN
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
HONEYWELL LCC16
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
IC
IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD
IC RF AMP GPS 6GHZ-10GHZ DIE
IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD
IC RF AMP WLAN 0HZ-4GHZ SOT89
IC RF AMP GPS 6GHZ-9.5GHZ 32QFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HMC589AST89EAnalog Devices Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|