Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 1478608-5 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | ALCOSWITCH Switches / TE Connectivity |
| Deel van beskrywing: | SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningswaarde - AC | 125 V |
| Beëindigingstyl | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Skakel Funksie | On-Mom |
| reeks | - |
| Release Force | 70gf |
| Pretravel | 0.063" (1.6mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Overtravel | 0.030" (0.76mm) |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 130°C |
| Bedryfsposisie | 0.815" (20.7mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Bedryfsmag | 350gf |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Meganiese Lewe | 10,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Elektriese Lewe | 100,000 Cycles |
| Differensiële Reis | 0.016" (0.4mm) |
| Huidige gradering (ampers) | 16A (AC) |
| kring | SPDT |
| Aktuator Type | Lever, Roller |




SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
1478608-5TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|