Afrikaans

| Onderdeel nommer: | TPC13C0 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | ALCOSWITCH Switches / TE Connectivity |
| Deel van beskrywing: | SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $22.1333 |
| 200+ | $8.8322 |
| 500+ | $8.5367 |
| 1000+ | $8.3903 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Spanningswaarde - AC | 125 V |
| tipe | Standard |
| Beëindigingstyl | Solder Lug |
| Skakel Funksie | Off-Mom |
| reeks | TP |
| Paneeluitsnydimensies | Circular - 4.83mm Dia |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -30°C ~ 65°C |
| Mounting Type | Panel Mount, Rear |
| Meganiese Lewe | - |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Ingress Protection | - |
| Verligtingspanning (Nominale) | - |
| Verligting Tipe, Kleur | - |
| Kenmerke | - |
| Elektriese Lewe | 60,000 Cycles |
| Huidige gradering (ampers) | 1A (AC/DC) |
| Kleur - Aktuator / Cap | Black |
| kring | SPST-NO |
| Basisproduknommer | TPC13 |
| Aktuator Type | Round, Plunger |
| Aktuator Merking | No Marking |




TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 9.72VWM 17.3VC TO277A
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
TVS DIODE 9.72V 17.3V TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/3
2025/01/27
2024/01/20
2024/12/17
TPC13C0TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|