Afrikaans
| Onderdeel nommer: | BC857CLT1 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Deel van beskrywing: | TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Versamelaar Emitter Breakdown (Max) | 45 V |
| Vce Versadiging (Maksimum) @ Ib, Ic | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Transistor Type | PNP |
| Verskaffer toestel pakket | SOT-23-3 (TO-236) |
| reeks | - |
| Krag - Maks | 300 mW |
| Pakket / saak | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frekwensie - Oorgang | 100MHz |
| GS Huidige Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 420 @ 2mA, 5V |
| Huidige - Collector Cutoff (Max) | 15nA (ICBO) |
| Huidige - Versamelaar (Ic) (Maksimum) | 100 mA |
| Basisproduknommer | BC857 |
| BC857CLT1 Besonderhede PDF [English] | BC857CLT1 PDF - EN.pdf |




BC857CLT1
Y-IC is 'n kwaliteithandelaar van onsemi-handelsmerksprodukte. Ons verskaf kliënte die beste produkte en dienste.
Die BC857CLT1 is ’n PNP-bipolêre transistor van onsemi. Dit is ontwerp vir algemene versterker- en skakeltoepassings.
PNP-bipolêre transistor
100 mA versamelaarsstroom
45 V versamelaars-emitter-breukspanning
Hoë DC-stroomheelingsverhouding van 420 (minimale)
100 MHz oorgangfrekwensie
-55°C tot 150°C werktemperaturegvaar
geskik vir ’n wye reeks algemene versterkeren skakietoepassings
Hoë prestasie en betroubaarheid
Klein, oppervlakbevestigde pakkie
Pakket/Behuizing: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Verskaffer-toestellanpak: SOT-23-3 (TO-236)
Die BC857CLT1 is ’n verouderde produk.
Kliënte word aanbeveel om ons verkope-span via die webwerf te kontak vir inligting oor eweknieof alternatiewe-modules.
Algemene versterkerkringe
Skakelingkringe
Verbruikerselektronika
Industriële beheerstelsels
Die mees onlangse datasheet vir die BC857CLT1 is beskikbaar op ons webwerf. Kliënte word aanbeveel om dit af te Laai vir gedetailleerde tegniese spesifikasies.
Kliënte word aangemoedig om maak ’n kwotasie vir die BC857CLT1 op ons webwerf. Kry ’n kwotasie nou om voordeel te trek uit ons tydbeperkte aanbod.
Interface
BC857CM NXP
INFINEON NA
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3
BC857CE6327 INFIENO
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23
TRANS PNP 45V 0.1A SOT883
NEXPERIA BC857 - PNP GENERAL PUR
NOW NEXPERIA BC857CM
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23
TRANS PNP 45V 0.1A DFN1006B-3
BC857CG Original
NEXPERIA BC857CMB - SMALL SIGNAL
Interface
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3
BC857CMB NXP
BC857CF PHILIPS
Interface
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
BC857CLT1onsemi |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|