Afrikaans
| Onderdeel nommer: | NLV74HC32ADR2G |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Deel van beskrywing: | IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.2738 |
| 10+ | $0.2162 |
| 30+ | $0.1915 |
| 100+ | $0.1607 |
| 500+ | $0.1469 |
| 1000+ | $0.1388 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2V ~ 6V |
| Verskaffer toestel pakket | 14-SOIC |
| reeks | Automotive, AEC-Q100, 74HC |
| Pakket / saak | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal insette | 2 |
| Aantal kringe | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Maksimum vermeerdering vertraging @ V, Max CL | 13ns @ 6V, 50pF |
| Logika Type | OR Gate |
| Insetlogika -vlak - laag | 0.5V ~ 1.8V |
| Insetlogika -vlak - hoog | 1.5V ~ 4.2V |
| Kenmerke | - |
| Huidige - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Huidige - Uitgawe Hoog, Laag | 5.2mA, 5.2mA |
| Basisproduknommer | 74HC32 |
| NLV74HC32ADR2G Besonderhede PDF [English] | NLV74HC32ADR2G PDF - EN.pdf |




NLV74HC32AD - QUAD 2-INPUT OR GA
IC TXRX NON-INVERT 6V 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
NLV74HC32AD - QUAD 2-INPUT OR GA
IC MULTIPLEXER 8INPUT 16TSSOP
IC BUFFER NON-INVERT 6V 16TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 6V 20TSSOP
NLV74HC393AD - DUAL 4-STAGE BINA
IC TXRX NON-INVERT 6V 20SOIC
IC GATE OR 4CH 2-INP 14TSSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
OCTAL 3-STATE NI LATCH 20SOIC
IC BINARY COUNTR DL 4BIT 14SOIC
IC TXRX NON-INVERT 6V 20TSSOP
IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOIC
IC DECADE COUNTR DL 4BIT 16SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
NLV74HC32ADR2Gonsemi |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|