Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 4302-821G |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | API Delevan |
| Deel van beskrywing: | FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $16.9064 |
| 200+ | $6.7465 |
| 500+ | $6.521 |
| 1000+ | $6.4091 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | - |
| Verdraagsaamheid | ±2% |
| Verskaffer toestel pakket | - |
| Grootte / Dimensie | 0.115' L x 0.105' W (2.92mm x 2.66mm) |
| afskerming | Unshielded |
| reeks | 4302 |
| Graderings | - |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz |
| Pakket / saak | 2-SMD |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Induktansie Frekwensie - Toets | 25 MHz |
| induktansie | 820 nH |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.095' (2.41mm) |
| Frekwensie - Selfresonante | 95MHz |
| GS Weerstand (DCR) | 510mOhm Max |
| Huidige gradering (ampers) | 540 mA |
| Stroom - versadiging (ISAT) | - |




PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
PWR ENT RCPT
FIXED IND 680NH 685MA 320MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM
FIXED IND 680NH 685MA 320MOHM SM
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM
FIXED IND 680NH 685MA 320MOHM SM
FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 820NH 540MA 510MOHM SM
FIXED IND 680NH 685MA 320MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5OHM SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/05/8
2025/01/27
2024/06/19
2024/10/16
4302-821GAPI Delevan Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|