Afrikaans
| Onderdeel nommer: | AX7PBF1-983.0400T |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Abracon |
| Deel van beskrywing: | XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $17.827 |
| 250+ | $6.8987 |
| 500+ | $6.6561 |
| 1000+ | $6.5361 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2.5V |
| tipe | XO (Standard) |
| Grootte / Dimensie | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| reeks | ClearClock™ AX7 |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 8-SMD, No Lead |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| uitset | LVPECL |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| funksie | Enable/Disable |
| Frekwensie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frekwensie | 983.04 MHz |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 94mA |
| Huidige - Toevoer (Disable) (Max) | 86mA |
| Basis resonator | Crystal |
| Absolute trekreeks (APR) | - |




XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 945.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 945.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 945.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 933.1200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 960.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 960.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 960.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 933.1200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 1.0000GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
AX7PBF1-983.0400TAbracon LLC |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|