AX7PBF1-983.0400T Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Abracon LLC AX7PBF1-983.0400T
Onderdeel nommer: AX7PBF1-983.0400T
Vervaardiger / Brand: Abracon
Deel van beskrywing: XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
Inligtingsblaaie:
1.AX7PBF1-983.040.pdf ···
Omgewingsinligting
Abracon REACH.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Spanning - Voorsiening 2.5V
    tipe XO (Standard)
    Grootte / Dimensie 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    reeks ClearClock™ AX7
    Graderings -
    Pakket / saak 8-SMD, No Lead
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    uitset LVPECL
    Werkstemperatuur -40°C ~ 85°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount
    Hoogte - Sit (Max) 0.075" (1.90mm)
    funksie Enable/Disable
    Frekwensie Stabiliteit ±25ppm
    Frekwensie 983.04 MHz
    Huidige - Voorsiening (Maksimum) 94mA
    Huidige - Toevoer (Disable) (Max) 86mA