Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ATS-05G-12-C3-R0 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Deel van beskrywing: | HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T412 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 100+ | $4.9548 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| wydte | 1.969' (50.00mm) |
| tipe | Top Mount |
| Termiese Weerstand @ Natuurlik | - |
| Termiese Weerstand @ Gedwonge Lugvloei | 15.93°C/W @ 100 LFM |
| vorm | Square, Fins |
| reeks | pushPIN™ |
| Kragdissipasie @ Temperatuurstyging | - |
| Pakket afgekoel | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Materiaalafwerking | Blue Anodized |
| materiaal | Aluminum |
| lengte | 1.969' (50.00mm) |
| Vin hoogte | 0.500' (12.70mm) |
| deursnee | - |
| Basisproduknommer | ATS-05G |
| Aanhegselmetode | Push Pin |




HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X25MM XCUT
HEATSINK 50X50X15MM XCUT
HEATSINK 45X45X15MM XCUT
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X20MM XCUT
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X20MM XCUT
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
ATS-05G-12-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|