Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ATS-17G-201-C3-R0 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Deel van beskrywing: | HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 100+ | $4.7764 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| wydte | 1.969' (50.00mm) |
| tipe | Top Mount |
| Termiese Weerstand @ Natuurlik | - |
| Termiese Weerstand @ Gedwonge Lugvloei | 8.29°C/W @ 100 LFM |
| vorm | Square, Fins |
| reeks | pushPIN™ |
| Kragdissipasie @ Temperatuurstyging | - |
| Pakket afgekoel | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Materiaalafwerking | Blue Anodized |
| materiaal | Aluminum |
| lengte | 1.969' (50.00mm) |
| Vin hoogte | 0.472' (12.00mm) |
| deursnee | - |
| Basisproduknommer | ATS-17G |
| Aanhegselmetode | Push Pin |




HEATSINK 54X54X10MM XCUT
HEATSINK 54X54X12MM XCUT
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X6MM XCUT
HEATSINK 54X54X6MM XCUT
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/02/3
2025/01/27
2024/01/20
2024/12/17
ATS-17G-201-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|