Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ATS-18D-79-C1-R0 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Deel van beskrywing: | HEATSINK 30X30X10MM R-TAB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 100+ | $4.1921 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| wydte | 1.181" (30.00mm) |
| tipe | Top Mount |
| Termiese Weerstand @ Natuurlik | - |
| Termiese Weerstand @ Gedwonge Lugvloei | 26.32°C/W @ 100 LFM |
| vorm | Square, Fins |
| reeks | pushPIN™ |
| Kragdissipasie @ Temperatuurstyging | - |
| Pakket afgekoel | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Materiaalafwerking | Blue Anodized |
| materiaal | Aluminum |
| lengte | 1.181" (30.00mm) |
| Vin hoogte | 0.394" (10.00mm) |
| deursnee | - |
| Basisproduknommer | ATS-18D |
| Aanhegselmetode | Push Pin |




HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T412
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T766
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T766
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
ATS-18D-79-C1-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|