Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 0399800405 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Deel van beskrywing: | TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.779 |
| 10+ | $1.2472 |
| 25+ | $1.1629 |
| 50+ | $1.0556 |
| 100+ | $1.0509 |
| 250+ | $0.8874 |
| 500+ | $0.8407 |
| 1000+ | $0.7473 |
| 5000+ | $0.6072 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Strip Lengte | - |
| Wire Meter of Bereik - mm² | - |
| Wire Meter of Range - AWG | - |
| Spanning - UL | 300 V |
| tipe | Header, Male Pins, Partial Shroud |
| Draaimoment - Skroef | - |
| Beëindigingstyl | Solder |
| reeks | Eurostyle 39980 |
| Skroefgrootte | - |
| Posisies per vlak | 5 |
| Plug Wire Entry | - |
| steek | 0.200' (5.08mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | 140°C |
| Aantal posisies | 5 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal vlakke | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | - |
| Isolasie Hoogte | 0.700' (17.78mm) |
| Ingress Protection | - |
| Behuisingsmateriaal | Polyamide (PA), Nylon |
| Header Oriëntasie | Vertical |
| Kenmerke | Locking Feature |
| Huidige - UL | 10 A |
| Huidige - OVK | - |
| Kontak Stert Lengte | 0.150' (3.81mm) |
| Kontak Paring Finish | Tin |
| Kontak Materiaal | Brass |
| Kleur | Black |
| Basisproduknommer | 039980 |




TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
0399800405Molex |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|