Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 0743003145 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Deel van beskrywing: | CONN RCPT HDM 144POS PCB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | 250V |
| beëindiging | Press-Fit |
| reeks | HDM (High Density Metric) 74300 |
| steek | 0.079" (2.00mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 6 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 144 |
| Aantal kolomme | 24 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Kenmerke | Mating Guide, Stackable |
| Huidige gradering (ampers) | 1A |
| Kontakuitleg, Tipies | - |
| Kontak Voltooi Dikte | - |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Verbruiker gebruik | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Connector Style | HDM |
| Kleur | Black |
| Basisproduknommer | 074300 |




HDM DC STKG MOD PF 3.0 72 CKT LE
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
HDM DC STKG MOD PF3.0 144CKT LEA
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN HEADER HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
HDM DC STKG MOD PF3.5 30""SAU 14
CONN HEADER HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/01/20
2025/07/2
2024/06/5
2025/01/2
0743003145Molex |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|