Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SH150T-0.46-78 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | AlfaMag Electronics (AMGIS) |
| Deel van beskrywing: | FIXED IND 78UH 460MA 800 MOHM TH |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $8.5179 |
| 200+ | $3.3984 |
| 400+ | $3.2855 |
| 1000+ | $3.2298 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | Toroidal |
| Verdraagsaamheid | ±20% |
| Verskaffer toestel pakket | - |
| Grootte / Dimensie | 0.433" L x 0.441" W (11.00mm x 11.20mm) |
| afskerming | Unshielded |
| reeks | SH150 |
| Graderings | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakket / saak | Radial, Horizontal - Corner Terminals |
| Pakkie | Tray |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Induktansie Frekwensie - Toets | 10 kHz |
| induktansie | 78 µH |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.280" (7.10mm) |
| Frekwensie - Selfresonante | - |
| GS Weerstand (DCR) | 800mOhm |
| Huidige gradering (ampers) | 460 mA |
| Stroom - versadiging (ISAT) | - |




FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM TH
FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM TH
FIXED IND 173UH 540MA 600MOHM TH
FIXED IND 377UH 680MA 1 OHM TH
FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM TH
FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM TH
FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM TH
FIXED IND 252UH 440MA 900MOHM TH
FIXED IND 55UH 560MA 500 MOHM TH
FIXED IND 248UH 830MA 600MOHM TH
FIXED IND 26UH 840MA 200 MOHM TH
FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM TH
FIXED IND 26UH 450MA 620 MOHM TH
FIXED IND 39UH 340MA 800 MOHM TH
FIXED IND 168UH 1.02A 400MOHM TH
FIXED IND 115UH 670MA 400MOHM TH
FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM TH
FIXED IND 176UH 300MA 1.4 OHM TH
FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM TH
FIXED IND 55UH 300MA 1 OHM TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
SH150T-0.46-78Amgis, LLC |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|