Afrikaans

| Onderdeel nommer: | R14L7.5-B |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Alliance (Essentra Components) |
| Deel van beskrywing: | BUSHING SPLIT 0.875" NYLON WHITE |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| reeks | Richco |
| Paneel Dikte | 0.469' (11.91mm) |
| Paneeluitsnydimensies | Circular - 0.938' (23.83mm) |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | - |
| materiaal | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Vir gebruik met / verwante produkte | Cable, Wires |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Kenmerke | - |
| Diameter - Binne | 0.875' (22.22mm) |
| Kleur | White |
| Bos, Grommetipe | Bushing, Split |
| Basisproduknommer | R14L7.5 |




COUPLING ELBOW FOR RECT TUBE
COUPLING ACCEPTS 48MM RND TUBE
BUSHING SPLIT 0.875" NYLON WHITE
ELBOW FIXED FOR RND & RECT TUBE
JOINT WALL 60X40MM RECT TUBE
JOINT INTERMEDIATE 60X40MM RECT
BASE FOR 48MM ROUND TUBE
TARA PLUS COUPLING
COUPLNG ELBOW TILT FOR RECT TUBE
BUSHING SPLIT 0.875" NYLON WHITE
BUSHING SPLIT 0.875" NYLON WHITE
SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 12.13"
BASE FOR 70MM ROUND TUBE
COUPLING TILT ACCEPTS 48MM TUBE
JOINT SOCKET 60X40MM RECT TUBE
JOINT VERT WALL FOR 70MM TUBE
ELBOW ROTATNG 70MM RND&RECT TUBE
ELBOW FIXED FOR RND & RECT TUBE
BASE ROTATING FOR 70MM TUBE
TARA PLUS COUPLING
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/05/8
2025/01/27
2024/06/19
2024/10/16
R14L7.5-BEssentra Components |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|