Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MAX17291ANT+ |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Deel van beskrywing: | HIGH-VOLTAGE MICROPOWER BOOST CO |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $6.5478 |
| 200+ | $2.6125 |
| 500+ | $2.5251 |
| 1000+ | $2.4829 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset (Min / Vaste) | 5.5V |
| Spanning - Uitgawe (Max) | 20V |
| Spanning - Inset (Min) | 1.8V |
| Spanning - Inset (Max) | 5.5V |
| topologie | Boost |
| Sinkroniese Gelykrigter | No |
| Verskaffer toestel pakket | 6-WLP (1.27x0.87) |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 6-XFBGA, WLBGA |
| Pakkie | Strip |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Uitgawe Tipe | Adjustable |
| Output Configuration | Positive |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| funksie | Step-Up |
| Frekwensie - Skakel | 1MHz |
| Huidige - Uitset | 1A |
| Basisproduknommer | MAX17291 |




IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJ 1A 12TQFN
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJ 12TQFN
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
HIGH-VOLTAGE MICROPOWER BOOST CO
IC REG BOOST ADJ 1A 12TQFN
EVAL BOARD FOR MAX17290
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJ 100MA 6WLP
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
HIGH-VOLTAGE MICROPOWER BOOST CO
IC REG BOOST ADJ 1A 12TQFN
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
IC REG BOOST ADJ 1A 12TQFN
IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
MAX17291ANT+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|