Afrikaans

| Onderdeel nommer: | K2329B |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Arcolectric (Bulgin) |
| Deel van beskrywing: | SWITCH SLIDE DP3T 16A 250V |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $8.6558 |
| 200+ | $3.454 |
| 500+ | $3.3394 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningswaarde - AC | 250 V |
| Beëindigingstyl | Quick Connect - 0.110' (2.8mm) |
| Skakel Reis | - |
| Skakel Funksie | On-On-On |
| reeks | 2000 |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | - |
| Bedryfsmag | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Meganiese Lewe | - |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Kenmerke | - |
| Elektriese Lewe | 10,000 Cycles |
| Huidige gradering (ampers) | 16A (AC) |
| Kontak Timing | Not Specified |
| Kontak Materiaal | - |
| Kontak Voltooi | - |
| kring | DP3T |
| Aktuator Type | Standard |
| Aktuator Materiaal | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Aktuator Lengte | 3.50mm |




IGBT Modules
IGBT Modules
SCR 6.5KV 4625A W81
K231095F FREESCALE
K2311 TOS
K2333 SHI
K2356 NEC
K2321 SANYO
IGBT Modules
K2341 NEC
IGBT Modules
K2362 NEC
K2313 TOS
K2337 VISHAY
SWITCH SLIDE DP3T 16A 250V
K2312 TOSHIBA
K2314 TOSHIBA
IGBT Modules
SCR 6KV 4625A W81
IGBT Modules
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
K2329BBulgin |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|