Afrikaans

| Onderdeel nommer: | AV60C-048L-150F06N |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Artesyn Embedded Power |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 15V 100W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $167.6333 |
| 200+ | $66.8879 |
| 500+ | $64.6517 |
| 1000+ | $63.5487 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 15V |
| Spanning - Inset (Min) | 36V |
| Spanning - Inset (Max) | 75V |
| tipe | Non-Isolated PoL Module |
| Grootte / Dimensie | 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) |
| reeks | AV60C (150W) |
| Krag (Watts) | 100 W |
| Pakket / saak | 9-DIP Module, 1/2 Brick |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | Remote On/Off |
| doeltreffendheid | 87% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 6.7A |
| Beheer funksies | Enable, Active Low |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 15V 50W
SWITCH SNAP ACTION
DC DC CONVERTER 12V 100W
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 12V 100W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 150W
SWITCH SNAP SPST-NC 100MA 30V
SWITCH SNAP SPST-NC 100MA 30V
DC DC CONVERTER 12V 150W
AVAGO SOP8
AVAGO DIP8/SO
SWITCH SNAP ACTION
AVNERA QFN
DC DC CONVERTER 12V 150W
DC DC CONVERTER 15V 75W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
AV60C-048L-150F06NArtesyn Embedded Power |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|