Afrikaans
| Onderdeel nommer: | AT27BV020-90TI |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Skryf Siklus Tyd - Woord, Bladsy | - |
| Spanning - Voorsiening | 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V |
| tegnologie | EPROM - OTP |
| Verskaffer toestel pakket | 32-TSOP |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 32-TFSOP (0.724', 18.40mm Width) |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Geheue tipe | Non-Volatile |
| Geheue grootte | 2Mbit |
| Geheue -organisasie | 256K x 8 |
| Geheue koppelvlak | Parallel |
| Geheue formaat | EPROM |
| Basisproduknommer | AT27BV020 |
| Toegangstyd | 90 ns |
| AT27BV020-90TI Besonderhede PDF [English] | AT27BV020-90TI PDF - EN.pdf |




AT27BV020-90TI
Y-IC is ’n gehalteverspreider van Micrel / Microchip Technology-produkte en bied kliënte die beste produkte en dienste aan.
Die AT27BV020-90TI is ’n 2Mb (256K x 8) parallelle EPROM-geheudenheid van Micrel / Microchip Technology.
2Mb (256K x 8) nie-fl resistiewe EPROM-geheugen
Parallelle koppelvlak
90ns toegangstyd
Werk vanaf 2,7V tot 3,6V of 4,5V tot 5,5V
Breë operasietemperatuurbereik van -40°C tot 85°C
Hoë digtheid en spoed EPROM-geheugen
Lae stroomverbruik
Breë spanningen temperatuurbereik vir veelsydige toepassings
32-TSOP (0.724", 18.40mm Wydte) verpakking
Schuifverpakking
Hierdie produk is nie naby die discontinueerfase nie
Gelykwaardige of alternatiewe modelle beskikbaar, kontak asseblief ons verkope vir meer inligting
Industriële toerusting
Telekommunikasie
Verbruikerselektronikawerke
Die mees gesaghebbende datasheet vir die AT27BV020-90TI is beskikbaar op ons webwerf. Kliënte word aanbeveel om dit af te laai.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die AT27BV020-90TI op ons webwerf te verkrijg. Kry ’n kwotasie nou om van ons beperkte tyd-aanbod te benut.
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32TSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
ATMEL TSSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
AT27BV020-20CI ATMEL
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
AT27BV020-90TIMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|