Afrikaans
| Onderdeel nommer: | GLM75-24G |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Deel van beskrywing: | AC/DC CONVERTER 24V 75W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $151.2667 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 6 | - |
| Spanning - Uitset 4 | - |
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 24V |
| Spanning - Inset | 90 ~ 264 VAC |
| tipe | Open Frame |
| Grootte / Dimensie | 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) |
| reeks | GLM75 (75W) |
| Krag (Watts) | 75W |
| Pakkie | Box |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 50°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Minimum belasting benodig | Yes |
| Kenmerke | Universal Input |
| doeltreffendheid | 78% |
| Stroom - Uitset 1 | 3.1 A |
| Basisproduknommer | GLM75 |
| Goedkeuringsagentskap | CE, cURus, TUV |
| aansoeke | Medical |




AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 65W
AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-15V 75W
AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 75W
AC/DC CONVERTER 15V 75W
AC/DC CONVERTER 12V 75W
AC/DC CNVRTR 5.1V 12V +/-15V 75W
AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-12V 75W
AC/DC CONVERTER 5.1V 65W
AC/DC CONVERTER 15V 75W
AC/DC CONVERTER 5.1V +/-15V 65W
AC/DC CONVERTER 24V 75W
AC/DC CONVERTER 28V 75W
AC/DC CNVRTR 5.1V 12V +/-15V 75W
AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-15V 75W
GLM65-8.9
GLM75H
AC/DC CONVERTER 12V 75W
AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 75W
PWR SUP MED 65W TRI ROHS
AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-12V 75W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
GLM75-24GSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|