Afrikaans
| Onderdeel nommer: | BZT52C18-F2-0000HF |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
| Deel van beskrywing: | ZENER DIODE 18V 0.5W SOD-123 |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.22 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Zener (Nom) (Vz) | 18 V |
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 900 mV @ 10 mA |
| Verdraagsaamheid | ±6.39% |
| Verskaffer toestel pakket | SOD-123 |
| Krag - Maks | 500 mW |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | SOD-123 |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Impedansie (Max) (Zzt) | 45 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 12.6 V |




DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
DIODE ZENER 18V 350MW SOD123
BZT52C18-7-F/1206-18V DIODES
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
DIODE ZENER
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123F
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
DIODE ZENER
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
SOD-123, 350MW, 5%, SMALL SIGNAL
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
BZT52C18-F2-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|