Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SC43-2R2 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Bel |
| Deel van beskrywing: | FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.1613 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | Wirewound |
| Verdraagsaamheid | ±20% |
| Verskaffer toestel pakket | - |
| Standaard pakket | 1,500 |
| Grootte / Dimensie | 0.189" L x 0.169" W (4.80mm x 4.30mm) |
| afskerming | Unshielded |
| reeks | SC43 |
| Graderings | - |
| Q @ Freq | - |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | Nonstandard |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Kern | - |
| Vervaardiger Standaard Levertyd | 16 Weeks |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktansie Frekwensie - Toets | 7.96MHz |
| induktansie | 2.2µH |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Frekwensie - Selfresonante | - |
| gedetailleerde beskrywing | 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 47 mOhm Max Nonstandard |
| GS Weerstand (DCR) | 47 mOhm Max |
| Huidige beoordeling | 2.7A |
| Huidige - Versadiging | 2.6A |




FIXED IND 27UH 740MA 522 MOHM
FIXED IND 33UH 720MA 540 MOHM
FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58MOHM SMD
FIXED IND 27UH 740MA 522MOHM SMD
FIXED IND 22UH 860MA 378 MOHM
FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 720MA 540MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM
FIXED IND 22UH 860MA 378MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587MOHM SMD
FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 3.2A 33 MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587 MOHM
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76MOHM SMD
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76 MOHM
FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
SC43-2R2Bel |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|