Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SMLJ100A |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Bourns, Inc. |
| Deel van beskrywing: | TVS DIODE 100VWM 162VC SMC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.0201 |
| 10+ | $0.9097 |
| 100+ | $0.7095 |
| 500+ | $0.5861 |
| 1000+ | $0.4627 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Omgekeer Standoff (Typ) | 100V |
| Spanning - Klem (Max) @ Ipp | 162V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 111V |
| Unidirectionele kanale | 1 |
| tipe | Zener |
| Verskaffer toestel pakket | SMC (DO-214AB) |
| reeks | SMLJ |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 3000W (3kW) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | DO-214AB, SMC |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Huidige - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 18.6A |
| Capaciteit @ Frequency | - |
| Basisproduknommer | SMLJ10 |
| aansoeke | General Purpose |
| SMLJ100A Besonderhede PDF [English] | SMLJ100A PDF - EN.pdf |




LED WHITE 1810 SMD R/A
LED WHITE 0603 SMD
Interface
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
UNI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 10VWM 17VC SMC
LED INDICATION SMD
TVS DIODE 100VWM 162VC SMC
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
LED WHITE DIFFUSED 1810 SMD R/A
Interface
MINI-MOLD CHIP LED ROHMS CHIP
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
ROHM 603
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
AMPLIFIER,SURFACE MOUNT
LED INDICATION SMD
ROHM 0603()
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SMLJ100ABourns Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|