FP1008R1-R150-R Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Eaton - Electronics Division FP1008R1-R150-R
Onderdeel nommer: FP1008R1-R150-R
Vervaardiger / Brand: Coiltronics (Eaton)
Deel van beskrywing: FIXED IND 150NH 79A 0.17MOHM SMD
Inligtingsblaaie:
1.FP1008R1-R150-R.pdf ···
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    tipe -
    Verdraagsaamheid ±10%
    Grootte / Dimensie 0.425' L x 0.315' W (10.80mm x 8.00mm)
    afskerming Unshielded
    reeks FP1008
    Graderings -
    Q @ Freq -
    Pakket / saak Nonstandard
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -40°C ~ 125°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount
    Materiaal - Kern Ferrite
    Induktansie Frekwensie - Toets 100 kHz
    induktansie 150 nH
    Hoogte - Sit (Max) 0.315' (8.00mm)
    Frekwensie - Selfresonante -
    GS Weerstand (DCR) 0.17mOhm
    Huidige gradering (ampers) 79 A
    Stroom - versadiging (ISAT) 90A