Afrikaans
| Onderdeel nommer: | FP1008R1-R150-R |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Coiltronics (Eaton) |
| Deel van beskrywing: | FIXED IND 150NH 79A 0.17MOHM SMD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.3849 |
| 10+ | $1.2904 |
| 25+ | $1.1906 |
| 50+ | $0.9923 |
| 100+ | $0.9327 |
| 250+ | $0.8335 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | - |
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| Grootte / Dimensie | 0.425' L x 0.315' W (10.80mm x 8.00mm) |
| afskerming | Unshielded |
| reeks | FP1008 |
| Graderings | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakket / saak | Nonstandard |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Induktansie Frekwensie - Toets | 100 kHz |
| induktansie | 150 nH |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.315' (8.00mm) |
| Frekwensie - Selfresonante | - |
| GS Weerstand (DCR) | 0.17mOhm |
| Huidige gradering (ampers) | 79 A |
| Stroom - versadiging (ISAT) | 90A |




FIXED IND 180NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 470NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 180NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 270NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 220NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 150NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH SMD
FIXED IND 120NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 150NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 300NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 180NH 63A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 270NH 74A 0.18MOHM SMD
IND FLAT PAC, 150NH, 50A,2 PADS,
FIXED IND 390NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 100NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 150NH 63A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 220NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH 63A 0.17MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
FP1008R1-R150-REaton - Electronics Division |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|