Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TR2/C518S-3-R |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Coiltronics (Eaton) |
| Deel van beskrywing: | FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.4533 |
| 200+ | $0.1763 |
| 500+ | $0.1704 |
| 1500+ | $0.1659 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningswaarde - AC | 250 V |
| Grootte / Dimensie | 0.217' Dia x 0.598' L (5.50mm x 15.20mm) |
| reeks | C518 |
| Reaksie tyd | Fast Blow |
| Pakket / saak | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Smelt I²t | 6.1 |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| DC Koue Weerstand | 0.038 Ohms |
| Huidige gradering (ampers) | 3 A |
| Kleur | - |
| Breekskapasiteit @ Rated Voltage | 100A |
| Goedkeuringsagentskap | CSA, UL |
| TR2/C518S-3-R Besonderhede PDF [English] | TR2/C518S-3-R PDF - EN.pdf |




FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL
S501 10A BUSS FA TR2 1500 REEL -
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
C518 4A BUSS 1500T/R F
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
TR2/C518S-3-REaton - Electronics Division |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|