Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 317100N02 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | C&K |
| Deel van beskrywing: | SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 50+ | $106.5777 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Beëindigingstyl | PC Pin |
| reeks | 3 |
| Seksie Breedte | 0.315' (8.00mm) |
| Lees uit | 0 ~ 9, A ~ F |
| Paneeluitsnydimensies | Rectangular - 31.00mm x 16.28mm |
| Pakkie | Bulk |
| Uitvoer Kode | Hexadecimal |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 65°C |
| Aantal afdelings | 1 |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Behuisingsmateriaal | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Kenmerke | Dust Lens |
| Einde Caps | Included |
| Elektriese Lewe | 100,000 Cycles |
| Wys karakters - Hoogte | - |
| Diepte Agter Flens | 37.85mm |
| Kontakwaarde @ Spanning | 0.1A @ 120VAC/28VDC |
| Kontak Materiaal | Copper Alloy |
| Kontak Voltooi | - |
| Kleur | Black |
| Basisproduknommer | 317100 |
| Aktuator Type | Thumbwheel |




SOCKET 12 POINT 3/4"
ST SOP16
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
WASHER FLAT #10 FIBRE
THUMB SWITCH
WIRELINE COUPLER ASSY, N(F) CONN
SOCKET 12 POINT 13/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 11/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 5/8"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 15/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 7/8"
THUMB SWITCH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
317100N02C&K |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|