Afrikaans

| Onderdeel nommer: | LXY63VB10RM5X11LL |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Chemi-Con |
| Deel van beskrywing: | CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 63 V |
| Verdraagsaamheid | ±20% |
| Oppervlakte berg land grootte | - |
| Grootte / Dimensie | 0.197" Dia (5.00mm) |
| reeks | LXY |
| Ripple Current @ Low Frequency | 41.2 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 103 mA @ 100 kHz |
| Graderings | - |
| polarisasie | Polar |
| Pakket / saak | Radial, Can |
| Pakkie | Bulk |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Leeftyd @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Loodspasie | 0.079" (2.00mm) |
| impedansie | 1.9 Ohms |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| kapasitansie | 10 µF |
| aansoeke | General Purpose |
| LXY63VB10RM5X11LL Besonderhede PDF [English] | LXY63VB10RM5X11LL PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
LXY63VB10RM5X11LLUnited Chemi-Con |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|