United Chemi-Con LXY63VB10RM5X11LL
Onderdeel nommer: LXY63VB10RM5X11LL
Vervaardiger / Brand: Chemi-Con
Deel van beskrywing: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Inligtingsblaaie: None
RoHs Status: Lead free / RoHs compliant
Ship From: Hong Kong
Kry die laagste pryse per navraag
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Voltage - Rated 63 V
    Verdraagsaamheid ±20%
    Oppervlakte berg land grootte -
    Grootte / Dimensie 0.197" Dia (5.00mm)
    reeks LXY
    Ripple Current @ Low Frequency 41.2 mA @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency 103 mA @ 100 kHz
    Graderings -
    polarisasie Polar
    Pakket / saak Radial, Can
    Pakkie Bulk
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Werkstemperatuur -55°C ~ 105°C
    Mounting Type Through Hole
    Leeftyd @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
    Loodspasie 0.079" (2.00mm)
    impedansie 1.9 Ohms
    Hoogte - Sit (Max) 0.453" (11.50mm)
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    kapasitansie 10 µF