CZRFR2V7B-HF Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Comchip Technology CZRFR2V7B-HF
Onderdeel nommer: CZRFR2V7B-HF
Vervaardiger / Brand: Comchip Technology
Deel van beskrywing: DIODE ZENER 2.7V 200MW 1005
Inligtingsblaaie:
1.CZRFR2V7B-HF.pdf ···
Inligtingsblaaie
CZRFR2V4B~39VB-HF.pdf
PCN veroudering/ EOL
Mult Dev EOL 13/Aug/2021.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Spanning - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V
    Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As 900 mV @ 10 mA
    Verdraagsaamheid ±3%
    Verskaffer toestel pakket 1005/SOD-323F
    reeks -
    Krag - Maks 200 mW
    Pakket / saak 1005 (2512 Metric)
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C
    Mounting Type Surface Mount
    Impedansie (Max) (Zzt) 100 Ohms
    Current - Reverse Leakage @ Vr 75 µA @ 1 V