Afrikaans
| Onderdeel nommer: | GBJ2506-G |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Comchip Technology |
| Deel van beskrywing: | BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.9574 |
| 195+ | $0.3824 |
| 495+ | $0.3691 |
| 1005+ | $0.3631 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Peak Reverse (Max) | 600 V |
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1 V @ 12.5 A |
| tegnologie | Standard |
| Verskaffer toestel pakket | GBJ |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 4-SIP, GBJ |
| Pakkie | Bulk |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Diode Tipe | Single Phase |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 600 V |
| Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) | 25 A |
| Basisproduknommer | GBJ2506 |
| GBJ2506-G Besonderhede PDF [English] | GBJ2506-G PDF - EN.pdf |




RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
RECT BRIDGE 600V 25A 6KBJ
RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIE
RECT BRIDGE 600V 25A 6KBJ
RECT BRIDGE 600V 25A 6KBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
DIODES DIP-4
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
RECTIFIER BRIDGE 25A 600V GBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
RECT BRIDGE 800V 25A 6KBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
RECT BRIDGE 600V 25A 6KBJ
BRIDGE RECT 1PHASE 600V 25A GBJ
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
GBJ2506-GComchip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|