Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 6STF25PAM01B30X |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Conec |
| Deel van beskrywing: | CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Meter | 26 AWG |
| Spanningsgradering | 100V |
| beëindiging | Solder Cup |
| Shell Grootte, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Shell Materiaal, Voltooi | Copper Alloy, Tin Plated |
| reeks | - |
| Pakkie | Box |
| Werkstemperatuur | -25°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies | 25 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Flens Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Kenmerke | Filter, Grounding Indents |
| Dielektriese Materiaal | Thermoplastic |
| Huidige gradering (ampers) | 7.5A |
| Kontak Tipe | Signal |
| Kontak Materiaal | Copper Alloy |
| Kontak Vorm | Machined |
| Kontak Voltooi Dikte | Flash |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Connector Style | D-Sub |
| Kleur | Black |
| Basisproduknommer | 6STF25P |
| Backset Spacing | - |




CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG MALE PINS 15POS
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
6STF25PAM01B30XConec |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|