Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 11299.1 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Conta-Clip |
| Deel van beskrywing: | PLUG-IN CONNECTOR |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $8.3193 |
| 200+ | $3.22 |
| 500+ | $3.1073 |
| 1000+ | $3.0502 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Strip Lengte | 7mm |
| Wire Meter of Bereik - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Meter of Range - AWG | 10-22 AWG |
| Spanning - UL | 300 V |
| Spanning - IEC | 250 V |
| tipe | Plug, Female Sockets |
| Draaimoment - Skroef | 0.5 Nm (4.4 Lb-In) |
| Beëindigingstyl | Screw - Rising Cage Clamp |
| reeks | PKB |
| Skroefgrootte | M3 |
| Posisies per vlak | 15 |
| Plug Wire Entry | 90° |
| steek | 0.197" (5.00mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -30°C ~ 105°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal posisies | 15 |
| Aantal vlakke | 1 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Isolasie Hoogte | 1.043" (26.50mm) |
| Ingress Protection | - |
| Behuisingsmateriaal | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Header Oriëntasie | - |
| Kenmerke | Retention Latches (Wire Side) |
| Huidige - UL | 15 A |
| Huidige - OVK | 10A |
| Kontak Stert Lengte | - |
| Kontak Paring Finish | - |
| Kontak Materiaal | Bronze |
| Kleur | Green |




POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP PLUG, LMR-400
CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP JACK, LMR-400
CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 128GB M.2 MODULE NVME
CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
POSITIONER SPRING LOADED
POSITIONER SPRING LOADED
CONN BNC PLUG R/A 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 256GB M.2 MODULE NVME
TESSEL MICROSD MODULE
MEM CARD MICROSD 32GB CLASS 10
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 512GB M.2 MODULE NVME
CONN ADAPTER MICRO SD TO SD
PLUG-IN CONNECTOR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
11299.1Conta-Clip, Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|