Afrikaans
| Onderdeel nommer: | LEA50F-12-C |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Cosel |
| Deel van beskrywing: | AC/DC CONVERTER 12V 50W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $93.7127 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 6 | - |
| Spanning - Uitset 4 | - |
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 12V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset | 85 ~ 264 VAC |
| tipe | Open Frame, Conformal Coated |
| Grootte / Dimensie | 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm) |
| reeks | LEA (50W) |
| Krag (Watts) | 50W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Box |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Minimum belasting benodig | - |
| Kenmerke | Universal Input |
| doeltreffendheid | 80% |
| Stroom - Uitset 1 | 4.3 A |
| Basisproduknommer | LEA50F |
| Goedkeuringsagentskap | CE, cURus, TUV |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
AC/DC CONVERTER 9V 150W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
LEA50F-12-CCosel USA, Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|