Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 83278061 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Crouzet |
| Deel van beskrywing: | SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Spanningswaarde - AC | 24 V |
| Beëindigingstyl | PC Pin |
| Skakel Funksie | On-Mom |
| reeks | V4D |
| Release Force | 31gf |
| Pretravel | - |
| Pakkie | Bulk |
| Overtravel | 0.020' (0.5mm) |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 150°C |
| Bedryfsposisie | 0.330' (8.4mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Bedryfsmag | 153gf |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Meganiese Lewe | 500,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Elektriese Lewe | - |
| Differensiële Reis | 0.006' (0.15mm) |
| Huidige gradering (ampers) | 50mA (AC/DC) |
| kring | SPDT |
| Aktuator Type | Round (Pin Plunger) |




SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 50MA 24V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
83278061Crouzet |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|