Afrikaans
| Onderdeel nommer: | DD15M100E3X |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Positronic |
| Deel van beskrywing: | CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $17.4707 |
| 10+ | $16.8368 |
| 25+ | $16.5364 |
| 50+ | $16.2462 |
| 100+ | $15.434 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Meter | 22-30 AWG |
| Spanningsgradering | 300V |
| beëindiging | Crimp |
| Shell Grootte, Connector Layout | 1 (DE, E) High Density |
| Shell Materiaal, Voltooi | Steel, Tin Plated |
| reeks | DD |
| Pakkie | Box |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 3 |
| Aantal posisies | 15 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Flens Feature | Cable Side, Male Jackscrew (4-40) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Kenmerke | - |
| Dielektriese Materiaal | Polyester, Glass Filled |
| Huidige gradering (ampers) | 5A |
| Kontak Tipe | Signal |
| Kontak Materiaal | Copper Alloy |
| Kontak Vorm | Machined |
| Kontak Voltooi Dikte | Flash |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Connector Style | D-Sub, High Density |
| Kleur | Blue |
| Basisproduknommer | DD15M |
| Backset Spacing | - |




CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
DSUB 15M CRIMP G/COP SS
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
DD15M100E3XPositronic |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|