Afrikaans
| Onderdeel nommer: | CRCW1210160KJNEA |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Dale / Vishay |
| Deel van beskrywing: | RES SMD 160K OHM 5% 1/2W 1210 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0212 |
| 200+ | $0.0083 |
| 500+ | $0.0079 |
| 1000+ | $0.0078 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±200ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | 1210 |
| Grootte / Dimensie | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| reeks | CRCW |
| weerstand | 160 kOhms |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Krag (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Pakket / saak | 1210 (3225 Metric) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Kenmerke | Automotive AEC-Q200 |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Thick Film |
| Basisproduknommer | CRCW1210 |




RES SMD 160K OHM 1% 3/4W 1210
RES SMD 15.8 OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 160 OHM 5% 3/4W 1210
RES SMD 15.4 OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 160K OHM 5% 3/4W 1210
RES SMD 160K OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 15.8 OHM 1% 3/4W 1210
RES SMD 15.4 OHM 1% 3/4W 1210
RES SMD 15 OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 160 OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 15.4 OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 160 OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 160 OHM 1% 3/4W 1210
RES SMD 160 OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 160K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 160K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 160 OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 162K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 162K OHM 1% 3/4W 1210
RES SMD 15.8 OHM 1% 1/2W 1210
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
CRCW1210160KJNEAVishay Dale |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|