Afrikaans
| Onderdeel nommer: | CSC06A014K70GPA |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Dale / Vishay |
| Deel van beskrywing: | RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 6SIP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.7421 |
| 200+ | $0.6746 |
| 500+ | $0.6509 |
| 1000+ | $0.639 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±2% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±100ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | 6-SIP |
| Grootte / Dimensie | 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm) |
| reeks | CSC |
| Weerstand-verhouding-Drift | ±50ppm/°C |
| Weerstandsverhouding | - |
| Weerstand (Ohms) | 4.7k |
| Krag per element | 200mW |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | 6-SIP |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal Weerstanders | 5 |
| Aantal penne | 6 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| Kringtipe | Bussed |
| aansoeke | - |




RES ARRAY 5 RES 470 OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 680 OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 82K OHM 6SIP
RES ARRAY 3 RES 100 OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 390 OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 33 OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 33K OHM 6SIP
RES ARRAY 3 RES 100K OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 820 OHM 6SIP
RES ARRAY 3 RES 100K OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 6.8K OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 3.9K OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 68 OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 470K OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 510 OHM 6SIP
RES ARRAY 5 RES 510 OHM 6SIP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
CSC06A014K70GPAVishay Dale |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|