RCG04027K50JNED Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Vishay Dale RCG04027K50JNED
Onderdeel nommer: RCG04027K50JNED
Vervaardiger / Brand: Dale / Vishay
Deel van beskrywing: RES SMD 7.5K OHM 5% 1/16W 0402
Inligtingsblaaie:
1.RCG04027K50JNED.pdf ···
Inligtingsblaaie
RCG e3 Series Datasheet.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±5%
    Temperatuur koëffisiënt ±200ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket 0402
    Grootte / Dimensie 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    reeks RCG e3
    weerstand 7.5 kOhms
    Krag (Watts) 0.063W, 1/16W
    Pakket / saak 0402 (1005 Metric)
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) 0.016" (0.40mm)