RLR07C8063FSB14 Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Vishay Dale RLR07C8063FSB14
Onderdeel nommer: RLR07C8063FSB14
Vervaardiger / Brand: Dale / Vishay
Deel van beskrywing: RES 806K OHM 1% 1/4W AXIAL
Inligtingsblaaie:
1.RLR07C8063FSB14.pdf ···
Inligtingsblaaie
ERL (Military RLR).pdf
RoHs Status: Lead free / RoHs compliant
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±1%
    Temperatuur koëffisiënt ±100ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket Axial
    Grootte / Dimensie 0.090' Dia x 0.250' L (2.29mm x 6.35mm)
    reeks Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
    weerstand 806 kOhms
    Krag (Watts) 0.25W, 1/4W
    Pakket / saak Axial
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Bulk
    Werkstemperatuur -65°C ~ 150°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke Military, Moisture Resistant, Weldable
    Mislukkingskoers S (0.001%)