RN50C7150BRSL Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Vishay Dale RN50C7150BRSL
Onderdeel nommer: RN50C7150BRSL
Vervaardiger / Brand: Dale / Vishay
Deel van beskrywing: RES 715 OHM 1/20W .1% AXIAL
Inligtingsblaaie:
1.RN50C7150BRSL.pdf ···
RoHs Status: Lead free / RoHs compliant
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±0.1%
    Temperatuur koëffisiënt ±50ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket Axial
    Grootte / Dimensie 0.065' Dia x 0.150' L (1.65mm x 3.81mm)
    reeks Military, MIL-R-10509/8, RN50
    weerstand 715 Ohms
    Krag (Watts) 0.05W, 1/20W
    Pakket / saak Axial
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -65°C ~ 175°C