Afrikaans
| Onderdeel nommer: | RN65C2871FBSL |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Dale / Vishay |
| Deel van beskrywing: | RES 2.87K OHM 1/2W 1% AXIAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.0958 |
| 200+ | $0.4244 |
| 500+ | $0.4098 |
| 1000+ | $0.4026 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±1% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±50ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | Axial |
| Grootte / Dimensie | 0.180' Dia x 0.562' L (4.57mm x 14.27mm) |
| reeks | Military, MIL-R-10509/2, RN65 |
| weerstand | 2.87 kOhms |
| Krag (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Pakket / saak | Axial |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Metal Film |
| Basisproduknommer | RN65 |




RES 2.87K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 284K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 284K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 287K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 284K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 287K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 287K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 280K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 28.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 28.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 28.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 28.4 OHM 1/2W .1% AXIAL
RES 284K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 28.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL
RES 2.87K OHM 1/2W .5% AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
RN65C2871FBSLVishay Dale |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|