RNC55H4023FSR3665 Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Vishay Dale RNC55H4023FSR3665
Onderdeel nommer: RNC55H4023FSR3665
Vervaardiger / Brand: Dale / Vishay
Deel van beskrywing: RES 402K OHM 1% 1/8W AXIAL
Inligtingsblaaie:
1.RNC55H4023FSR36.pdf ···
RoHs Status: Lead free / RoHs compliant
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±1%
    Temperatuur koëffisiënt ±50ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket Axial
    Grootte / Dimensie 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
    reeks Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55
    weerstand 402 kOhms
    Krag (Watts) 0.125W, 1/8W
    Pakket / saak Axial
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -65°C ~ 175°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke Military, Moisture Resistant, Weldable
    Mislukkingskoers S (0.001%)