Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ROX1004M75FKEL |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Dale / Vishay |
| Deel van beskrywing: | RES 4.75M OHM 1% 4W AXIAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $14.8003 |
| 200+ | $5.7281 |
| 500+ | $5.527 |
| 1000+ | $5.4272 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±1% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±100ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | Axial |
| Grootte / Dimensie | 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm) |
| reeks | ROX |
| weerstand | 4.75 MOhms |
| Krag (Watts) | 4W |
| Pakket / saak | Axial |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 180°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Metal Oxide Film |




RES 4.8M OHM 1% 4W AXIAL
RES 500K OHM 4W 1% AXIAL
RES 4.75M OHM 1% 4W AXIAL
RES 50K OHM 1% 4W AXIAL
RES 50K OHM 1% 4W AXIAL
RES 500K OHM 1% 4W AXIAL
RES 4.5M OHM 1% 4W AXIAL
RES 4M OHM 5% 4W AXIAL
RES 4.1M OHM 1% 4W AXIAL
RES 4.02M OHM 5% 4W AXIAL
RES 50M OHM 1% 4W AXIAL
RES 4.2M OHM 1% 4W AXIAL
RES 500K OHM 1% 4W AXIAL
RES 500M OHM 1% 4W AXIAL
RES 4.7M OHM 1% 5.6W AXIAL
RES 4.75M OHM 1% 4W AXIAL
RES 4.7M OHM 10% 4W AXIAL
RES 4M OHM 5% 4W AXIAL
RES 4.02M OHM 1% 4W AXIAL
RES 4.75M OHM 1% 4W AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ROX1004M75FKELVishay Dale |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|