Afrikaans
| Onderdeel nommer: | RWR89S68R0FPRSL |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Dale / Vishay |
| Deel van beskrywing: | RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 100+ | $6.0619 |
| 300+ | $5.4936 |
| 500+ | $5.1147 |
| 1000+ | $4.7359 |
| 2500+ | $4.689 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±1% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±20ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | Axial |
| Grootte / Dimensie | 0.187' Dia x 0.560' L (4.75mm x 14.22mm) |
| reeks | Military, MIL-PRF-39007, RWR89S |
| weerstand | 68 Ohms |
| Krag (Watts) | 3W |
| Pakket / saak | Axial |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 250°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Military, Moisture Resistant |
| Mislukkingskoers | P (0.1%) |
| samestelling | Wirewound |
| Basisproduknommer | RWR89 |




RES 68 OHM 0.1% 3W AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 1% 3W AXIAL
RES 68 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 1% 3W AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
RES 68 OHM 1% 3W AXIAL
RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 1% 3W AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
RWR89S68R0FPRSLVishay Dale |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|