RWR89S68R0FPRSL Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Vishay Dale RWR89S68R0FPRSL
Onderdeel nommer: RWR89S68R0FPRSL
Vervaardiger / Brand: Dale / Vishay
Deel van beskrywing: RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
Inligtingsblaaie:
1.RWR89S68R0FPRSL.pdf ···
Html datablad
RWR Series, Military.pdf
RoHs Status: Lead free / RoHs compliant
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±1%
    Temperatuur koëffisiënt ±20ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket Axial
    Grootte / Dimensie 0.187' Dia x 0.560' L (4.75mm x 14.22mm)
    reeks Military, MIL-PRF-39007, RWR89S
    weerstand 68 Ohms
    Krag (Watts) 3W
    Pakket / saak Axial
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 250°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke Military, Moisture Resistant
    Mislukkingskoers P (0.1%)