Afrikaans
| Onderdeel nommer: | PDR5KF-13 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Diodes Incorporated |
| Deel van beskrywing: | DIODE GEN PURP 800V 5A POWERDI5 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.2 V @ 5 A |
| Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) | 800 V |
| tegnologie | Standard |
| Verskaffer toestel pakket | PowerDI™ 5 |
| spoed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| reeks | - |
| Omgekeerde herstel tyd (trr) | 500 ns |
| Pakket / saak | PowerDI™ 5 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Bedryfstemperatuur - aansluiting | -65°C ~ 150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 800 V |
| Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) | 5A |
| Capaciteit @ Vr, F | - |
| Basisproduknommer | PDR5 |
| PDR5KF-13 Besonderhede PDF [English] | PDR5KF-13 PDF - EN.pdf |




PROTOTYPE
RESISTIVE 2 WAY POWER DIVIDER
PROTOTYPE
PROTOTYPE
DIODE GEN PURP 400V 3A POWERDI5
PROTOTYPE
PROTOTYPE
RESISTIVE 2 WAY POWER DIVIDER
PROTOTYPE
PROTOTYPE
KATHREIN SSOP16
PROTOTYPE
DIODE GEN PURP 750V 5A POWERDI5
RF PWR DIVIDER 0HZ-40GHZ MODULE
PROTOTYPE
RF PWR DIVIDER 0HZ-40GHZ MODULE
PDR5K DIODES
DIODE GEN PURP 400V 5A POWERDI5
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/02/3
2025/01/27
2024/01/20
2024/12/17
PDR5KF-13Diodes Incorporated |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|