Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 346-044-540-201 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | EDAC Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 25+ | $8.5904 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Beëindigingsrye | 2 |
| beëindiging | Wire Wrap |
| reeks | 346 |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.125' (3.18mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 22 |
| Aantal posisies | 44 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolasie | Polyester Thermoplastic |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | - |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | Cantilever |
| Kontak Materiaal | Copper Alloy |
| Kontak Voltooi Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.054' ~ 0.070' (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Basisproduknommer | 346-044 |




CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 19POS 0.100
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
346-044-540-201EDAC Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|