Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 357-044-528-202 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | EDAC Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | - |
| reeks | 357 |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.156' (3.96mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 22 |
| Aantal posisies | 44 |
| Mounting Type | - |
| Materiaal - Isolasie | Polyester Thermoplastic |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.128' (3.25mm) Dia |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | - |
| Kontak Materiaal | Copper, Nickel, Tin Alloy |
| Kontak Voltooi Dikte | - |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.062' (1.57mm) |
| Basisproduknommer | 357-044 |




CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
357 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
357-044-528-202EDAC Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|