Afrikaans
| Onderdeel nommer: | P4KE13CT/R |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | EIC Semiconductor, Inc. |
| Deel van beskrywing: | TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO41 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0521 |
| 200+ | $0.0202 |
| 500+ | $0.0196 |
| 1000+ | $0.0192 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Omgekeer Standoff (Typ) | 10.5V |
| Spanning - Klem (Max) @ Ipp | 19V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 11.7V |
| tipe | Zener |
| Verskaffer toestel pakket | DO-41 |
| reeks | P4KE6.8C |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Pakket / saak | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Huidige - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 22A |
| Capaciteit @ Frequency | - |
| Tweerigtingkanale | 1 |
| Basisproduknommer | P4KE13 |
| aansoeke | General Purpose |




TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO204AL
TVS DIODE 12.8VWM 22.26V DO204AL
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO204AL
TVS DIODE 12.8VWM 22.26V DO204AL
TVS DIODE 11.1V 18.2V DO204AL
TVS DIODE 128VWM 217.35V DO204AL
TVS DIODE 10.5V 19V DO204AL
TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO204AL
TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO204AL
TVS DIODE 10.5V 19V DO204AL
TVS DIODE 11.1V 18.2V DO41
TVS DIODE 10.5V 19V DO204AL
TVS DO-15 121V 400W UNI
TVS DO-15 12.1V 400W UNI
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO204AL
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO204AL
TVS DIODE 10.5V 19V DO204AL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels



2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
P4KE13CT/REIC SEMICONDUCTOR INC. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|