EPCOS (TDK) B43255A5476M
Onderdeel nommer: B43255A5476M
Vervaardiger / Brand: EPCOS (TDK)
Deel van beskrywing: CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Inligtingsblaaie: None
RoHs Status: Lead free / RoHs compliant
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Spanningsgradering 450V
    Verdraagsaamheid ±20%
    Oppervlakte berg land grootte -
    Grootte / Dimensie 0.866" Dia (22.00mm)
    reeks B43255
    Rimpelstroom 390mA @ 120Hz
    polarisasie Polar
    Deel Status Active
    verpakking Bulk
    Pakket / saak Radial, Can - Snap-In
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Werkstemperatuur -25°C ~ 105°C
    Mounting Type Through Hole
    Leeftyd @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
    Loodspasie 0.394" (10.00mm)
    impedansie -
    Hoogte - Sit (Max) 1.260" (32.00mm)
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    kapasitansie 47µF