Afrikaans
| Onderdeel nommer: | VJ0805D331KXAAT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 330PF 50V NP0 0805 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.305 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 50V |
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| Dikte (Maksimum) | 0.057" (1.45mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | C0G, NP0 |
| Standaard pakket | 3,000 |
| Grootte / Dimensie | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| reeks | VJ HIFREQ |
| Graderings | - |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | 0805 (2012 Metric) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vervaardiger Standaard Levertyd | 32 Weeks |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | High Q, Low Loss |
| gedetailleerde beskrywing | 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| kapasitansie | 330pF |
| aansoeke | RF, Microwave, High Frequency |
| VJ0805D331KXAAT Besonderhede PDF [English] | VJ0805D331KXAAT PDF - EN.pdf |




CAP CER 330PF 200V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 200V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 200V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 200V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
VJ0805D331KXAATElectro-Films (EFI) / Vishay |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|