Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 74LCXH2245WM |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Fairchild (onsemi) |
| Deel van beskrywing: | IC TXRX BIDIRECT BUSHOLD 20SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2 V ~ 3.6 V |
| Verskaffer toestel pakket | 20-SOIC |
| reeks | 74LCXH |
| Deel Status | Obsolete |
| verpakking | Tube |
| Pakket / saak | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Uitgawe Tipe | Push-Pull |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal Elemente | 1 |
| Aantal bisse per element | 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Logika Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Invoer Tipe | - |
| Huidige - Uitgawe Hoog, Laag | 24mA, 24mA; 12mA, 12mA |
| 74LCXH2245WM Besonderhede PDF [English] | 74LCXH2245WM PDF - EN.pdf |




IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOIC
IC TXRX BIDIR LV BUSHOLD 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP
IC TRANSCVR BI-DIRECT 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOP
IC TXRX BIDIR LV BUSHOLD 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SOIC
IC TXRX BIDIRECT BUSHOLD 20SOIC
IC TXRX BIDIRECT BUSHOLD 20SSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
74LCXH2245WMFairchild/ON Semiconductor |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|